سبد خرید

محصولات


  • ۲۸ آذر، ۱۳۹۶
  • ۱۲:۳۱
  • مشاهده: 1,610 بار

معرفی شرکت سوزوکی باتری

در مورد توليد كننده گان باتري خودرو بیشتر بدانیم!

 

تاریخچه سوزوکی باتری

سوزوکی که از نام بنیانگذار آن آقای کازوشیگر سوزوکی ژاپنی گرفته شده، سمبل درختی است که همیشه در حال رشد است. سازمانی که از اجزای کوچکش در پایین می رویند و بزرگ میشوند و به بهترین جایگاه در بالا می رسند. سوزوکی این رشد و ترقی را از طریق فعالیت های تحقیق و توسعه، فروش و بازاریابی متمایز و کیفیت منحصر به فرد محصولاتش بدست می اورد.

 

آینده روشن و نیرومند سوزوکی باتری

سوزوکی باتری همچنان کار خود را با نواوری در تکنولوژی و خلق محصولات پیشرو ادامه می دهد و تمام تلاش خود را می کند تا حقوق اختصاصی(PATENT) روی تکنولوژی هایش کسب کند تا سهم بازار بیشتری را از آن خود کند.

این شرکت برای کارکنان خود محیط کاری مناسب و پر بازده فراهم می کند تا مهارت های جدید بیاموزند و رشدی حرفه ای پیش رو داشته باشند.

 

کیفیت باتری سوزوکی

شرکت سوزوکی باتری با همکاری سپاهان باتری در ایران باتری خودرو تولید می‌کند. این باتری‌ها قرار است با کیفیت بالا و استفاده از فناوری‌های روز دنیا تولید شده و به بازار ایران عرضه شود.

باتری سوزوکی، این برند تجاری که درواقع باتری سیلد_کلسیمی MF یا همان باتری اتمی بدون نیاز به مراقبت می باشد، جهت نصب بر روی خودروهای سنگین و سبک تولید شده است. در باتری های اتمی صفحات کلسیم با تکنولوژی Expanded metal  استفاده شده است.

  • دارای فیلتر ضد انفجار هستند.
  • در دمای پایین قدرت استارت خوبی دارند.
  • از تکنولوژی MF (باتری های بدون نیاز به نگهداری) استفاده می کنند.
  • دارای چشمی برای چک کردن سطح الکترولیت و مقدار شارژ موجود هستند.
  • دشارژ خود به خودی بسیار کم اتفاق می افتد.

به گفته‌ی مارتین براف، سوزوکی به عنوان یک برند معتبر خدمات پس از فروش و گارانتی باکیفیتی ارائه می‌دهد که این موضوع در محصولات تولیدی ایران رعایت می‌شود.

سوزوکی باتری جهت دسترسی آسانتر مصرف کنندگان به باتری خودرو در سراسر کشور نمایندگان فعال دارد . و در این راستا تبلیغات و کمپین های بزرگی در شهرها و استان های کشور اجرا شد...

 

در این مطلب جا دارد اشاره کنیم به شرکت سحر باتری سپند یکی از نمایندگان فعال سوزوکی باتری که علاوه بر فروش باتری خودروهای سبک سوزوکی و باتری خودروهای سنگین سوزوکی در فروشگاه های خود در استان تهران، قزوین و کرج، جهت رفاه حال هموطنان در سراسر کشور نیز فروشگاه اینترنتی باتری خودرو راه اندازی نموده که با خرید اینترنتی باتری می توانید از مزیت ارسال و نصب رایگان باتری بر روی خودرو بهره مند شوید.

 

معرفی محصولات سوزوکی باتری

این شرکت باتری خودروهای سبک و باتری خودروهای سنگین را روانه بازار نموده است

باتری خودروهای سبک سوزوکی:

شامل باتری هایی با تنوعی از امپر ها از 35 تا 74 آمپر می باشد.

باتری  60  آمپر سوزوکی

مدل SUZUKI ۶۰ AH BATTERY | ولتاژ:۱۲ ابعاد:۱۹۰*۱۷۵*۲۴۲ میلیمتر

باتری ماشین (باطری ماشین) 60 آمپر سیلد سوزوکی، این برند تجاری که درواقع باتری سیلد_کلسیمی MF یا همان باتری اتمی بدون نیاز به مراقبت می باشد، جهت نصب بر روی خودروهای سبک تولید شده است.

 

باتری خودرو های سنگین سوزوکی:

شامل باتری هایی با امپرهای 88 تا 200 آمپر می باشد.

باتری  ۱۹۰  آمپر سوزوکی

SUZUKI۱۹۰AH  BATTERY

مدل:  SUZUKI ۱۹۰AH BATTERY | SMF۱۹۰G۵۱ولتاژ:  ۱۲  |   ابعاد:۲۱۷×۲۲۲×۵۱۰ میلیمتر

باتری ماشین (باطری ماشین) ۱۹۰  آمپر سیلد سوزوکی، این برند تجاری که درواقع باتری سیلد_کلسیمی MF یا همان باتری اتمی بدون نیاز به مراقبت می باشد، جهت نصب بر روی خودروهای سنگین تولید شده است.

 

مشخصات سایر باتری های سوزوکی را می توانید در بخش فروشگاه اینترنتی سحر باتری مشاهده کنید. و همچنین با خرید اینترنتی از فروشگاه سحر باتری از مزیت ارسال و نصب رایگان باتری سوزوکی برخوردار شوید.

 

 

گارانتی تعویض و خدمات پس از فروش سوزوکی باتری

خدمات گارانتی باتری های سبک سوزوکی : 16 ماه پس از تاریخ فروش

خدمات گارانتی باتری های سنگین سوزوکی : 13 ماه پس از تاریخ فروش

 

 

منبع: تحریریه سحر باتری

برچسب:
برای ارسال دیدگاه به حساب کاربری خود وارد شوید.