سبد خرید

محصولات


  • ۱۱ دی، ۱۳۹۵
  • ۲۱:۴۵
  • مشاهده: 779 بار

مشخصات یک باتری خوب چیست؟

3 معیار که در انتخاب باتری خوب باید در نظر داشته باشید:

 

اگر قصد خرید باتری برای وسیله نقلیه تان دارید بهتر است به جای یک باتری ارزان روی یک باتری گرانتر ولی با کیفیت تر سرمایه گذاری کنید. چون باتری های با کیفیت پایین به اندازه باتری های با کیفیت بالاتر عمر نمی کنند و ناچار به جایگزین کردن آن ها خواهید شد.

3 معیار که در انتخاب باتری خوب باید در نظر داشته باشید:

1-برند باتری

اگرچه بیشتر برندها، باتری هایی با رده کیفیتی مختلف را تولید می کنند اما بعضی از آنها به عنوان برندهایی که باتری هایی با کیفیت برتر تولید می کنند شناخته شده اند به نسبت گرانتر ولی با عمر طولانی تر. در صدر بهترین تولید کنندگان باتری Johnson Controls Industries, Exide and East Penn قرار دارند.

 

2-آمپر استارت سرد

آمپر استارت سرد و یا  CCA، اندازه گیری شدت جریان آمپر خروجی در دمای 0 درجه است.

CCA های بالاتر به نسبت CCA های پایین تر، بهتر و قوی تر قادر به شروع و استارت اولیه خودرو در هوای سرد هستند. بنابراین قیمت این نوع باتری ها مسلما بالاتر خواهد بود.

 

3-اندازه و سایز باتری

منظور از سایز باتری همان ابعاد فیزیکی باتری است. و باتری هایی با گروهای سایزی مختلف روی همه مدل ماشین فیت نمی شوند. بنابراین قبل از خرید باتری حتما به سایز باتری متناسب با خودرویتان توجه داشته باشید.

 

و خوشبختانه سحر باتری که توسط شرکت برنا باتری تولید میشود هم از نظر کیفیت برندی شناخته شده است و هم آمپر استارت سرد بالاتری داره و برای سایز مناسب هم می توانید با کارشناسان و مشاوران ما در تماس باشید.

 

منبع: تحریریه سحر باتری


 

برچسب:

علل ترکیدن باتری خودرو

علل ترکیدن باتری خودرو


۱۷ مهر، ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۹
برای ارسال دیدگاه به حساب کاربری خود وارد شوید.