سبد خرید

محصولات


  • ۱۹ دی، ۱۳۹۵
  • ۰۰:۰۷
  • مشاهده: 5,557 بار

معرفی شرکت تولیدی برنا باتری

در مورد توليد كننده گان داخلی  باتري خودرو بیشتر بدانیم!

 

معرفی شرکت تولیدی برنا باتری

شرکت تولیدی برنا باتری در سال 1369 با توجه به كمبود شديد باتري خودرو در كشور تاسیس و از سال 1373 به بهره برداری رسید.
 

خط و مشی و امور کیفی

شرکت برنا باتری به منظور ایفای نقش اساسی و مستمر در تأمین نیازهای داخلی و خارجی به باطری خودرو ، توانسته است ارتقای تکنولوژیکی، دانش فنی و رضایت مشتریان را سر فصل عملکرد خود قرار دهد. تضمین کیفیت باطری های تولیدی این شرکت مطابق با معیارها و موازین کیفی تعریف شده در شرکت و نیز استانداردها و پارامترهای مدون رایج ملی و بین المللی ، عاملی اطمینان بخش از کیفیت بالای محصول برای مشتریان و مصرف کنندگان خودرو میباشد.

 

اهداف و چشم اندازها

به دنبال کیفیت بالای محصولات توليدي برنا باتری و هچنین با توجه به افزايش تقاضاي باتري در كشور، اين شرکت چندين واحد توليدي جديد به واحدهاي قبلي خود افزود و در حال حاضر مجموعه كارخانجات برنا باتري واقع در اصفهان به يك مجتمع عظيم صنعتي و ارزشمند انواع باتري خودرو در کشور تبديل گرديده است.

 

معرفی محصولات:

برنا باتری برای جلب رضایت مصرف کنندگان دفاتر فروش و خدمات پس از فروش در اقصي نقاط ايران دایر نموده و یکی از فعال ترین نمایندگان برنا باتری شرکت سحر باتری سپند می باشد که توزیع انحصاری برند سحر را در اختیار دارد. برند سحر در امپر های مختلف شامل باتری خودرو سبک و باتری خودرو سنگین می باشد. مشخصات باتری سحر را می توانید در بخش توضیحات محصول در فروشگاه اینترنتی سحر باتری مشاهده کنید. و همچنین باخرید اینترنتی از فروشگاه سحر باتری از مزیت ارسال و نصب رایگان باتری برخوردار شوید.

باتری 55 آمپر اسیدی سحر

 

گارانتی تعویض و خدمات پس از فروش سحر باتری:

باتری های سحر دارای ۱۴ ماه گارانتی تعویض رایگان می باشد، در صورت نیاز به خدمات لطفا به مراكز مجازخدمات پس از فروش محصولات سحر باتری مراجعه نمایید.

و همچنین در صورت خرید اینترنتی باتری از سایت علاوه بر خدمات گارانتی تعویض، مجصولات شامل ۷ روز ضمانت برگشت کالا نیز می گردند.

 

منبع: تحریریه سحر باتری

 

برچسب:
برای ارسال دیدگاه به حساب کاربری خود وارد شوید.