سبد خرید

محصولات


  • ۲۴ امرداد، ۱۳۹۶
  • ۰۹:۴۸
  • مشاهده: 2,047 بار

معرفی گروه صنعتی دلکور باتری |  Delkor Battery Company

با تولید کنندگان خارجی باتری خودرو بیشتر آشنا شویم!

 

 

تاریخچه دلکور باتری

شرکت « دلکور باتری » یکی از بزرگترین تولیدکننده‌های باتری در کشور کره‌جنوبی می باشد که در سال 1985 با مشارکت کمپانی « جنرال‌ موتورز » آمریکا تاسیس گردید و در سال 1987 به عنوان اولین کمپانی کره ای شروع به تولید باتری‌ کلسیم ام اف نمود.

در ادامه ادغام این شرکت با « گروه تجاری جانسون کنترل»  سبب توسعه تکنولوژی و ارتقای فناوری‌های تولید شد که نتیجه آن رسیدن به ظرفیت تولید 10 میلیون باتری در سال بود.

 

خط مشی و امور کیفی  

کمپانی دلکور باتری توانست با این حجم از تولید، همراه با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب رضایت مشتریان را به خود جلب کند و به بزرگترین کمپانی تولید باطری تبدیل شود که بیشترین سهم بازار را به خود اختصاص داده است.

دلکور باتری دارای گواهینامه استاندارد 2002 است و نیز توسط گواهینامه‌های ISO9001 ، ISO14001 و ISO/TS16949 شناخته شده است.

 

چشم انداز کمپانی دلکور باتری 

Delkor  باتری همواره در حال تلاش برای توسعه محصولات جدید، از جمله باتری های تاکسی، ماشین‌های اسپرت، ماشین‌های مسابقه، RVها و... است.

با توجه به تولید محصولات چند لبه همراه با فناوریی GM (جنرال موتور) ، روند طراحی و تولید باتری‌ برای اتومبیل‌های الکتریکی و ماشین‌های آینده در این کمپانی تسریع بخشیده شده است و در آینده شاهد رقابت دلکور در بازار باتری‌ خودروهای الکتریکی و اسپرت خواهیم بود.

 

 

برندهای دلکور باتری

دلکور باتری کره‌ای دارای برندهای معتبری در سراسر دنیاست که تعدادی از آن ها در بازار ایران نیز موجوند. از جمله :

باطری دلکور، باطری پوما، باطری هگزا، باطری سین، باطری شارک، باطری اورون، باطری دلپیون، باطری سینگا، باطری ام اف پاور، باطری بسفیت، باطری بلاجیو، باطری مجیک پاور، باطری رویال، باطری هایکا، باطری ریسر، باطری دوو گلد، باطری پلاتینیوم، باطری بوش.

 
 
 
تحریریه سحر باتری در مقاله های دیگری به صنایع باتری سازی داخلی، اعم از صبا باتری، سپاهان باتری و برنا باتری پرداخته است.
 

 

 

برچسب:

 تبلیغ خلاقانه فورد

تبلیغ خلاقانه فورد


۱۰ اسفند، ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۲
برای ارسال دیدگاه به حساب کاربری خود وارد شوید.