سبد خرید

محصولات


  • ۱۳ مهر، ۱۳۹۶
  • ۰۰:۲۳
  • مشاهده: 24,430 بار

باتری مناسب پژو 206 کدام است؟

مشخصات باطری ماشین مناسب پژو 206

 

اگر باطری ماشین شما دچار مشکل شده و قصد خرید باتری(باطری) جدیدی برای آن دارید، راهنمایی‌های ما در این مقاله را حتماً یک بار بخوانید.

 

 

برای خرید یک باطری ماشین ابتدا  باید بدانید «چند آمپر باتری برای خودروی شما مناسب است.» اگر ماشین شما پژو 206 باشد، به چند آمپر باتری(باطری) نیاز دارید؟

برای خودروی پژو 206 با در نظر گرفتن تیپ‌های مختلف موجود در بازار ایران (پژو 206 تیپ دو ، پژو 206  تیپ پنج و... ) پیشنهاد ما استفاده از باتری (باطری) 50 آمپر تا 62 آمپر است.

البته انتخاب این که کدام آمپر باطری(باتری) برای شما مناسب است به میزان استفاده شما از خودرو نیز بستگی دارد. برای مثال اگر از کولر ماشین زیاد استفاده می‌کنید، سیستم‌های صوتی و تصویری پر مصرفی روی خودرو نصب کرده اید و یا در مسیرهای پر ترافیک تردد زیادی دارید بهتر است از باطری 62 آمپر استفاده کنید.

 

 

انواع باطری‌های خودرو پژو 206 باید دارای مشخصات زیر باشند:

- ولتاژ : 12 ولت (V)

- آمپر ساعت: بین 50 تا 62 AH

- نوع باتری: اسید شارژ و باتری سیلد (باطری اتمی یا باطری خشک)

 

البته؛ با توجه به مزیت های باتری اتمی نسبت به باتری اسیدی (آبدار) پیشنهاد ما استفاده از باتری اتمی است.

 

حال به معرفی چند نمونه از بهترین باتری‌های اتمی مناسب خودروی پژو 206 می‌پردازیم:

 

باتری  ۵۰  آمپر سیلد سوزوکی- ال۱

مدل: SUZUKI  ۵۰AH L۱ BATTERY

سازنده: شرکت سپاهان باتری

ولتاژ: 12 ولت

ابعاد: 190×175×207  میلیمتر

باتری ماشین(باطری ماشین) 50 آمپر سیلد سوزوکی، از شرکت سپاهان باتری که در حال حاضر یکی از بهترین برندهای باتری(باطری) ماشین در سطح کشور می باشد برای شرایط آب و هوایی چهار فصل طراحی شده است. این باتری(باطری) بر روی خودروی پژو 206 قابل نصب می باشد. باتری (باطری)۵۰  آمپر سیلد سوزوکی دارای گارانتی تعویض رایگان می باشد، در صورت نیاز به خدمات پس از فروش لطفا به مراكز مجاز سحر باتری (که یکی از بزرگترین مراکز مجاز خدمات پس از فروش باتری های سپاهان می باشد) مراجعه نمایید.

 

باتری 55 آمپر سیلد سحر

مدل: SAHAR MF۵5۵3۰ BATTERY

ولتاژ: 12 ولت

سازنده : شرکت برنا باتری

ابعاد: 188×175×248 میلیمتر

باتری ماشین(باطری ماشین) 55 آمپر سیلد سحر، از شرکت برنا باتری که در حال حاضر یکی از بهترین برندهای باتری(باطری) ماشین در سطح کشور می باشد برای شرایط آب و هوایی چهار فصل طراحی شده است. این باتری(باطری) بر روی خودروی پژو 206 قابل نصب می باشد.

 

باتری ۶۰  آمپر کوتاه سیلد سوزوکی

مدل: SUZUKI ۶۰ AH BATTERY

ولتاژ: 12 ولت

سازنده : شرکت سپاهان باتری

ابعاد: ۲۴۲×۱۷۵×۱۹۰میلیمتر

باتری ماشین(باطری ماشین) 60 آمپر سیلد سوزوکی، از شرکت سپاهان باتری که در حال حاضر یکی از بهترین برندهای باتری(باطری) ماشین در سطح کشور می باشد. باتری اتمی سوزوکی، درواقع باتری سیلد_کلسیمی MF می باشد، که جهت نصب بر روی خودروهای سبک تولید شده است. سپاهان باتری علاوه بر دریافت نشان صنعت سبز از سازمان محیط زیست کشور دارای نشان استاندارد ملی ایران و همچنین گواهینامه های بین المللی ISO ۱۸۰۰۰، ISO ۱۴۰۰۰ و ISTS است.

 

باتری 55 آمپر سیلد سوزوکی

مدل: Suzuki 55 AH battery

ولتاژ: 12 ولت

سازنده : شرکت سپاهان باتری

ابعاد: ۱۹۰×۱۷۵×۲۴۲ میلیمتر

باتری ماشین(باطری ماشین) 55 آمپر سیلد سوزوکی، از شرکت سپاهان باتری که در حال حاضر یکی از بهترین برندهای باتری(باطری) ماشین در سطح کشور می باشد. باتری اتمی سوزوکی، درواقع باتری سیلد_کلسیمی MF می باشد، که جهت نصب بر روی خودروهای سبک تولید شده است. سپاهان باتری علاوه بر دریافت نشان صنعت سبز از سازمان محیط زیست کشور دارای نشان استاندارد ملی ایران و همچنین گواهینامه های بین المللی ISO ۱۸۰۰۰، ISO ۱۴۰۰۰ و ISTS است.

 

تهیه شده در تحریریه سحرباتری

برچسب:

باتری مناسب خودروی مگان

باتری مناسب خودروی مگان


۱۵ مهر، ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۱
باتری مناسب  خودروی پژو 405

باتری مناسب خودروی پژو 405


۰۷ شهریور، ۱۳۹۶ - ۰۰:۵۶
باتری مناسب خودروی پراید

باتری مناسب خودروی پراید


۲۷ تیر، ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۱
باتری مناسب خودروی MVM 110

باتری مناسب خودروی MVM 110


۱۶ مهر، ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۵
برای ارسال دیدگاه به حساب کاربری خود وارد شوید.