سبد خرید

محصولات


  • ۱۰ آبان، ۱۳۹۶
  • ۲۲:۲۴
  • مشاهده: 14,014 بار

باتری مناسب خودروی سمند

مشخصات باطری ماشین مناسب خودروی سمند را بدانیم.

 

اگر باطری ماشین سمند شما دچار مشکل شده و قصد خرید باتری(باطری) جدیدی دارید، راهنمایی‌های ما در این مقاله برای انتخاب باتری مناسب ماشین مورد نظرتان کمکتان می‌کند.

 

 

برای خرید یک باطری ماشین ابتدا  باید بدانید «چند آمپر باتری برای خودروی شما مناسب است.» یعنی اگر ماشین شما سمند باشد، به چند آمپر باتری(باطری) نیاز دارید؟

برای خودروی سمند  موجود در بازار ایران با توجه به تیپ‌های مختلف پیشنهاد ما باتری (باطری) 66 آمپر تا 100 آمپر است.

البته انتخاب این که کدام آمپر باطری(باتری) برای ماشین شما مناسب است به میزان استفاده شما از ماشین نیز بستگی دارد. برای مثال اگر از کولر ماشین زیاد استفاده می‌کنید، سیستم‌های صوتی و تصویری پر مصرفی روی خودرو نصب کرده اید و یا در مسیرهای پر ترافیک تردد زیادی دارید بهتر است از باطری 74  تا 88 آمپر استفاده کنید.

 

 

انواع باطری‌های خودروی سمند باید دارای مشخصات زیر باشند:

 

ولتاژ

12 ولت (V)

آمپر ساعت

بین 66 تا 100 AH

حداکثر فضا

200×180×028  میلیمتر

نوع باتری

باتری اسیدی و باتری اتمی

 

البته؛ با توجه به مزیت های باتری اتمی نسبت به باتری اسیدی (آبدار) پیشنهاد ما استفاده از باتری اتمی است.

 

حال به معرفی چند نمونه از بهترین باتری‌های اتمی مناسب خودروی  سمند می‌پردازیم:

 

باتری  70  آمپر سیلد سوزوکی

سازنده: شرکت سپاهان باتری

ولتاژ: 12 ولت

ابعاد: 176×225×257  میلیمتر (ارتفاع×عرض×طول)

باتری 70 آمپر سیلد سوزوکی، یکی از  محصولات با کیفیت و خوش‌ساخت شرکت سپاهان باتری، تحت برند معتبر سوزوکی می‌باشد. باتری های سوزوکی با همکاری ژاپن و با شعار "تدبیر ژاپن، تضمین ایران" در ایران تولید و عرضه می شوند. سپاهان باتری علاوه بر دریافت نشان صنعت سبز از سازمان محیط زیست کشور دارای نشان استاندارد ملی ایران و همچنین گواهینامه های بین المللی ISO ۱۸۰۰۰، ISO ۱۴۰۰۰ و ISTS است.

 باتری های اتمی  سپاهان باتری صفحات کلسیم با تکنولوژی Expanded metal  استفاده شده است، دارای فیلتر ضد انفجار هستند، در دمای پایین قدرت استارت خوبی دارند، از تکنولوژی MF (باتری های بدون نیاز به نگهداری) استفاده می کنند، دارای چشمی برای چک کردن سطح الکترولیت و مقدار شارژ موجود هستند و در آن‌ها دشارژ خود به خودی بسیار کم اتفاق می افتد.

 

باتری ۷۴  آمپر سیلد واریان

ولتاژ: ۱۲ ولت

سازنده : شرکت صبا باتری

ابعاد: 190×175×276  میلیمتر (ارتفاع×عرض×طول)

صبا باتري يكي از بزرگترين توليد كنندگان انواع باتري خودرو در خاورميانه مي باشد. این شرکت با ۴۰ سال تجربه در تولید انواع مختلف باطری خودرو محصولات خود را  مطابق استانداردهای بین المللی به بازارهای داخلی و خارجی عرضه نموده است.

 صبا باتری به منظور جلب رضایت مشتریان و پاسخ به نیاز آنها و با هدف بهبود و ارتقا کیفیت باتری ها، اقدام به جایگزینی دستگاه ها و ماشین آلات با تکنولوژی برتر و به روز جهانی نموده. اخذ گواهینامه استاندارد ملی ایران و استاندارد معتبر  EN ۵۰۳۴۲ + Aو دو مدل استاندارد اروپایی ( EN ) و ژاپنی ( IIS )  طی سالیان متوالی برای انواع باتری‌های خودرو، نشان دهنده اهتمام اين شرکت  به خواسته ها و الزامات قانونی می باشد .باتری 74 آمپر اتمی واریان نیز یکی از محصولات با کیفیت این شرکت است که برای خودروی سمند پیشنهاد می‌شود.

 

باتری  74  آمپر سیلد سوزوکی

سازنده: شرکت سپاهان باتری

ولتاژ: 12 ولت

ابعاد: 175×190×278  میلیمتر (ارتفاع×عرض×طول)

باتری 74 آمپر سیلد سوزوکی، یکی از  محصولات با کیفیت و خوش‌ساخت شرکت سپاهان باتری، تحت برند معتبر سوزوکی می‌باشد. باتری های سوزوکی با همکاری ژاپن و با شعار "تدبیر ژاپن، تضمین ایران" در ایران تولید و عرضه می شوند. سپاهان باتری علاوه بر دریافت نشان صنعت سبز از سازمان محیط زیست کشور دارای نشان استاندارد ملی ایران و همچنین گواهینامه های بین المللی ISO ۱۸۰۰۰، ISO ۱۴۰۰۰ و ISTS است.

در باتری های اتمی  سپاهان باتری صفحات کلسیم با تکنولوژی Expanded metal  استفاده شده است، دارای فیلتر ضد انفجار هستند، در دمای پایین قدرت استارت خوبی دارند، از تکنولوژی MF (باتری های بدون نیاز به نگهداری) استفاده می کنند، دارای چشمی برای چک کردن سطح الکترولیت و مقدار شارژ موجود هستند و در آن‌ها دشارژ خود به خودی بسیار کم اتفاق می افتد.

 

تهیه شده در تحریریه سحرباتری

 

برچسب:

باتری مناسب خودروی مگان

باتری مناسب خودروی مگان


۱۵ مهر، ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۱
باتری مناسب خودروی پژو 206

باتری مناسب خودروی پژو 206


۱۲ مهر، ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۳
باتری مناسب  خودروی پژو 405

باتری مناسب خودروی پژو 405


۰۶ شهریور، ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۶
باتری مناسب خودروی پراید

باتری مناسب خودروی پراید


۲۷ تیر، ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۱
برای ارسال دیدگاه به حساب کاربری خود وارد شوید.