سبد خرید

محصولات


  • ۰۳ اردیبهشت، ۱۳۹۶
  • ۱۵:۱۴
  • مشاهده: 22,450 بار

همه چیز درباره بازیافت باطری ماشین

خرید و فروش اسقاط باطری خودرو چگونه است!

 

محتویات باتری ماشین

باتری ماشین، حاوی 2 الی 3 لیتر اسید باتری و یا سرب می باشد که هر دوی آن ها بسیار سمی هستند. اسید باتری در صورتی که به چشمانتان نزدیک شود می تواند موجب نابینایی چشم و سرب در صورت بلعیده شدن موجب مسمومیت سربی می شود.

 

اهمیت و ارزش بازیافت باتری ماشین

با توجه به اهمیت استفاده از سرب در صنعت و آماری که نشان میدهند حدود 40 درصد کل تولید سرب از بازیافت قراضه‌ها و سرباره‌های باتری‌های فرسوده حاصل می‌شود، باتری های کهنه باید به شیوه مناسب وارد چرخه بازیافت شوند.

باتری های اسقاط شده شامل مواد خطرناکی هستند که برای محیط زیست بسیار مضر هستند و تا قبل از پروسه پاکسازی نمی توانند وارد سایت های دفن زباله شوند، حتی رها کردن ان ها در اطراف و حومه شهر غیر قانونی می باشد، بنابراین موثرترین شیوه برای نظم دادن انها در واقع بازیافت می باشد.

 

نحوه خرید و فروش اسقاط

 

با تحویل اسقاط باتری به شرکت سحر باتری سپند نه تنها به محیط زیست خود کمک می کنید بلکه بابت باتری های کهنه و از کار افتاده خود مبلغی هم دریافت می کنید.

پرداخت مبلغ اسقاط باتری با دو روش: پرداخت برمبنای آمپر و دیگری پرداخت کیلویی محاسبه میشود.

شرکت سحر باتری اسقاط باتری های شما را به صورت نقدی از سراسر کشور خریداری کرده و آنها را وارد چرخه بازیافت باتری می کند. و همچنین در ازای تحویل اسقاط امکان تعویض آن با باتری نو را خواهید داشت.

برای اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تحویل اسقاط و یا مشاوره می توانید به سایت سحر باتری مراجعه نمایید و یا با شماره های 02188760471 و 02188745047 تماس بگیرید.

 

منبع: تحریریه سحر باتری

برچسب:

علل ترکیدن باتری خودرو

علل ترکیدن باتری خودرو


۱۷ مهر، ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۹
برای ارسال دیدگاه به حساب کاربری خود وارد شوید.